10.06
17:30
Podunavac
Naftagas
0
2
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Dinamo 1945
Tekstilac
1
2
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Jedinstvo
1. Maj Ruma
1
1
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
StaniÅ”iÄ
BeÄej 1918
4
2
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Tisa
Hajduk 1912
4
1
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Kabel
Borac (Å )
1
2
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
10.06
17:30
Polet (Lj)
Smederevo 1924
1
3
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 3 | |||||||
10.06
17:30
Real
Sloga (BB)
2
2
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 2 | |||||||
10.06
17:30
Tutin
Sloga (P)
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Sloga (K)
Takovo
3
2
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
10.06
17:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Mihajlovac
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
10.06
17:30
FAP
RaÄevac
1
1
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Borac 1926
BuduÄnost (A)
3
0
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
10.06
17:30
MaÄva 1929
Mladi radnik 1926
3
0
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 0 |
10.06
17:30
Slavija
Index
3
1
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladost (BJ)
ŽelezniÄar
0
2
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Dunav
Å ajkaÅ” 1908
3
2
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
10.06
17:30
Jedinstvo
RadniÄki (Å )
3
0
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Sloboda
Sloga (E)
9
1
|
10.06.2023 17:30 | 9 : 1 | |||||||
10.06
17:30
GFK Sloven
Donji Srem 2015
3
1
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
RadniÄki (NP)
Veternik
3
0
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Hajduk
Sloga (T)
3
2
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 2 |
10.06
17:30
ŽAK
Crvena Zvezda
1
4
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 4 | |||||||
10.06
17:30
Proleter
OFK Kikinda
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Begej
Jedinstvo (V)
3
2
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
10.06
17:30
Vojvodina 1928
RadniÄki
0
0
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Mladost
Borac
3
1
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Kozara
Omladinac FAM
1
0
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Sloboda
Polet
8
2
|
10.06.2023 17:30 | 8 : 2 |
10.06
15:30
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
1
2
|
10.06.2023 15:30 | 1 : 2 |
10.06
17:30
Jadran
NjegoÅ”
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Sutjeska
Napredak
1
0
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Srbobran
AFK
4
2
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
ÄurÄin
7
0
|
10.06.2023 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Tavankut
Udarnik ViŔnjevac
0
5
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 5 | |||||||
10.06
17:30
Iskra
Sloga
5
0
|
10.06.2023 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
Jedinstvo
BuduÄnost
3
3
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
10.06
18:00
ŽSK
TSK
0
2
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 2 | |||||||
10.06
18:00
FruŔkogorski partizan
FruŔkogorac
4
2
|
10.06.2023 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
18:00
Tatra
OFK Sirig
3
5
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 5 | |||||||
10.06
18:00
Crvena zvezda
BaÄka (B)
3
0
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
18:00
BaÄka 1923
Jedinstvo
3
0
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.06
18:00
JugoviÄ
Cement
0
3
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.06
18:00
Dinamo
OFK Futog
0
4
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 4 |
|
10.06
17:00
OFK BrÄanac
Banjani
0
2
|
10.06.2023 17:00 | 0 : 2 |
10.06
17:30
Naisus 1977
Sloga 1980
4
5
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 5 |
10.06
17:30
OFK Napredak
Polet
6
0
|
10.06.2023 17:30 | 6 : 0 |
10.06
17:30
Polet
Sloga (K)
3
2
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Å arbanovac
Branik
0
1
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Blizna
MiloŔevo
3
1
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
KljuÄ
Rudna Glava
5
4
|
10.06.2023 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
10.06
17:30
Krivelj
Nemetali
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Brestovac
PoreÄ
3
3
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
10.06
17:30
Urovica
RadniÄki (K)
8
0
|
10.06.2023 17:30 | 8 : 0 |
|
10.06
17:30
RadniÄki 2020
Sloboda
2
1
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
10.06
17:30
ŽeljuŔa
Senjak
2
8
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 8 | |||||||
10.06
17:30
Mladost
Pobeda
2
5
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 5 | |||||||
10.06
17:30
Spartak
Zvezda
3
5
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 5 | |||||||
10.06
17:30
Sloboda
Vladimir DurkoviÄ
0
4
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 4 |
10.06
17:30
Rudar
Omladinac
2
0
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
17:30
TrebiÄ
FSU Kraljevica
0
0
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
10.06
17:30
Zadrugar
Rudar
0
1
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladost
Ozrem PMH
0
0
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 0 | |||||||
10.06
17:30
Orlovac 1932
VelereÄ 94
1
1
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Prijevor
Donja Vrbava
2
0
|
10.06.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
10.06
17:30
Parmenac
ÄaÄak 94
4
5
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 5 | |||||||
10.06
16:00
OvÄar
DragaÄevo
5
1
|
10.06.2023 16:00 | 5 : 1 |
10.06
Mladost (S)
Pavlovac
|
10.06.2023 | : |
10.06
18:00
Beljanica
OFK Batinac
0
0
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
18:00
Napredak
Pomoravlje
4
0
|
10.06.2023 18:00 | 4 : 0 | |||||||
10.06
18:00
Å umadija
RadniÄki
0
5
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 5 | |||||||
10.06
18:00
Kolonija
Istok 63
3
0
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
10.06
18:00
Omladinac
Mladost
4
3
|
10.06.2023 18:00 | 4 : 3 | |||||||
10.06
18:00
Rudar
15. Avgust 1950
0
3
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
10.06
18:00
Resavski Despoti
SinÄeliÄ
0
0
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 0 |
10.06
18:00
Å antarovac
Ursule
3
2
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 2 | |||||||
10.06
18:00
SinÄeliÄ
GFK StreliŔte
3
0
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
10.06
18:00
Mladost (G)
Å umadinac
3
1
|
10.06.2023 18:00 | 3 : 1 | |||||||
10.06
18:00
Vinogradar
Sloboda
8
1
|
10.06.2023 18:00 | 8 : 1 | |||||||
10.06
18:00
Mladost (K)
Jedinstvo
2
1
|
10.06.2023 18:00 | 2 : 1 |
10.06
18:00
Morava (M)
Omladinac
1
2
|
10.06.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
18:00
Jedinstvo (D)
Magnohrom
0
2
|
10.06.2023 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
18:00
BogutovaÄka Banja
Lazac
2
3
|
10.06.2023 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.06
18:00
Apolon 2018
Gruža
4
0
|
10.06.2023 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
18:00
Mataruge
Mlada krila
1
3
|
10.06.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.06
18:00
Jovo Kursula
Mineral 2015
2
1
|
10.06.2023 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
20:00
PopoviÄi Vrnjci
Zvezda
1
2
|
10.06.2023 20:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
18:00
Jedinstvo (G)
Kraljevo Hajduk
4
1
|
10.06.2023 18:00 | 4 : 1 |
|
10.06
19:15
Borac
Mudrakovac
3
1
|
10.06.2023 19:15 | 3 : 1 | |||||||
10.06
17:30
Pepeljevac 1947
Naupare
1
0
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 0 |
10.06
17:30
Partizan 1945
Kalipolje
0
2
|
10.06.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
Gornja Trnava 1938
Kopljari
1
2
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
10.06
17:30
VenÄani
Jasenica
7
1
|
10.06.2023 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
Mladost
Tulež
4
5
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 5 |
|
||||||
10.06
17:30
B 2000
Borac
6
1
|
10.06.2023 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
TreŔnjevica
Gorski Car
1
2
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
10.06
17:30
Rongo Siti
Borac
3
6
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 6 | |||||||
10.06
17:30
BuduÄnost
Lokomotiva
3
1
|
10.06.2023 17:30 | 3 : 1 |
10.06
17:30
MrŔinci
Vujan
1
5
|
10.06.2023 17:30 | 1 : 5 |
|
10.06
Borac
SinÄeliÄ
0
3
|
10.06.2023 | 0 : 3 | |||||||
10.06
Jadar 07
Granit
3
0
|
10.06.2023 | 3 : 0 |
|
10.06
18:00
OFK DragoŔevac
OFK Borac
11
1
|
10.06.2023 18:00 | 11 : 1 |
10.06
17:30
Atletiko
JaŔunja
4
2
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
10.06
21:30
Manchester City
Internazionale
1
0
|
10.06.2023 21:30 | 1 : 0 |
|
10.06
11:00
RadniÄki 1912
Petar PuaÄa
3
3
|
10.06.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
10.06
11:00
ŽelezniÄar
Vojvodina
1
1
|
10.06.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
10.06
17:00
RadniÄki (V)
Å umadija 1903
2
1
|
10.06.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
15:30
Javor Matis
Loznica
5
2
|
10.06.2023 15:30 | 5 : 2 |
|
10.06
17:30
RadniÄki
Studentski Grad
6
0
|
10.06.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
10.06
11:30
Kolubara
BASK TEK
2
3
|
10.06.2023 11:30 | 2 : 3 |
|
10.06
Real
TimoÄanin
6
0
|
10.06.2023 | 6 : 0 |
|
||||||
10.06
RadniÄki (N)
GFK Jagodina
4
1
|
10.06.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
10.06
RadniÄki (P)
Trayal
7
5
|
10.06.2023 | 7 : 5 |
|
||||||
10.06
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
8
1
|
10.06.2023 | 8 : 1 |
|
||||||
10.06
BuduÄnost (P)
MeŔevo
0
2
|
10.06.2023 | 0 : 2 |
|
10.06
00:00
Bor 1919
SU Dinamo Jug
2
0
|
10.06.2023 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
Župa
Radnik
3
3
|
10.06.2023 | 3 : 3 |
|
||||||
10.06
Morava 1918
Knez 2022
2
1
|
10.06.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
Jedinstvo (P)
Vlasina
4
0
|
10.06.2023 | 4 : 0 |
|
10.06
10:00
Zvezdara
Teleoptik
1
3
|
10.06.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.06
12:00
BuduÄnost
Dunav
4
4
|
10.06.2023 12:00 | 4 : 4 |
|
||||||
10.06
10:00
Beograd Karaburma
OFK Žarkovo
0
5
|
10.06.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
10.06
10:00
Napredak
Omladinac
5
2
|
10.06.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
10.06
10:00
Zmaj Novi Grad
Rad 2
3
0
|
10.06.2023 10:00 | 3 : 0 |
10.06
11:00
InÄija
OFK VrŔac
4
1
|
10.06.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
10.06
10:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
1
0
|
10.06.2023 10:00 | 1 : 0 |
10.06
12:30
Javor Matis
Apolon 2018
1
1
|
10.06.2023 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
16:30
Sloga (P)
Savacijum
9
1
|
10.06.2023 16:30 | 9 : 1 |
|
10.06
11:00
GFK DuboÄica
Mineralac
3
2
|
10.06.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.06
11:00
Filip FilipoviÄ
Trayal
4
2
|
10.06.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
10.06
15:30
Ada
BSK BorÄa
1
4
|
10.06.2023 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
10.06
10:00
RadniÄki (NB)
Prva Iskra
7
0
|
10.06.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
10.06
11:00
OFK Mladenovac
Žarkovo 2000
4
4
|
10.06.2023 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
10.06
13:00
Zvezdara
DIF
2
4
|
10.06.2023 13:00 | 2 : 4 |
|
10.06
16:00
Hajduk
Milutinac
0
5
|
10.06.2023 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
10.06
17:00
SremÄica
BuduÄnost
1
2
|
10.06.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
10.06
17:00
Sloga
Zlatar
4
2
|
10.06.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
10.06
13:00
Jasen
Rampa
4
1
|
10.06.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
10.06
10:30
Voždovac
OLE
4
0
|
10.06.2023 10:30 | 4 : 0 |
|
||||||
10.06
11:00
Zemun
IMT
0
0
|
10.06.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.06
SinÄeliÄ
ÄukariÄki
3
0
|
10.06.2023 | 3 : 0 |
10.06
10:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
2
1
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
10.06
16:30
Obrenovac 1905
Kolubara
6
4
|
10.06.2023 16:30 | 6 : 4 |
|
10.06
16:00
Crvena zvezda
Apolon 2018
3
1
|
10.06.2023 16:00 | 3 : 1 |
10.06
11:00
Apolon 4
Å umadija 1903
11
1
|
10.06.2023 11:00 | 11 : 1 |
|
||||||
10.06
11:00
Bane 1931
Rudar (KM)
4
5
|
10.06.2023 11:00 | 4 : 5 |
|
||||||
10.06
10:00
Bubamara 91
Novi Pazar
0
0
|
10.06.2023 10:00 | 0 : 0 |
10.06
10:00
Javor Matis
FAP
7
1
|
10.06.2023 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
10.06
12:00
Polimlje
GauÄosi
0
2
|
10.06.2023 12:00 | 0 : 2 |
|
10.06
10:00
RSK
Å umadija (A)
|
10.06.2023 10:00 |
|
|||||||
10.06
10:00
PetliÄ SD 2006
OPK Rudar 1933
6
1
|
10.06.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
10.06
10:00
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
7
0
|
10.06.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.06
11:00
AF Duljaj
ŽelezniÄar
11
0
|
10.06.2023 11:00 | 11 : 0 |
|
10.06
10:00
Jedinstvo
Sunrise Å abac
|
10.06.2023 10:00 |
|
|||||||
10.06
10:00
Drina
Ribnica
2
3
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.06
10:00
Loznica
POFK Savacium
|
10.06.2023 10:00 |
|
|||||||
10.06
10:00
Respekt
RadniÄki (V)
2
0
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.06
10:00
MaÄva
SFU Fenix
0
1
|
10.06.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.06
10:00
OFK Senjak
Omladinac 2014
7
0
|
10.06.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
10.06
16:15
OFK Beograd
Brodarac
1
1
|
10.06.2023 16:15 | 1 : 1 |
|
10.06
10:00
OFK BuduÄnost 2020
Mineralac
2
2
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
10.06
17:30
Osipaonica
Mladost 1948
8
1
|
10.06.2023 17:30 | 8 : 1 |
|
||||||
10.06
17:30
ŽelezniÄar Kusadak
Godomin
4
1
|
10.06.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
10.06
10:00
Savacium
Sunrise Å abac
2
6
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 6 |
10.06
17:00
Balkan
PFK Žarkovo 2000
1
1
|
10.06.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.06
13:00
BSK
Zemun
0
3
|
10.06.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.06
10:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (O)
5
1
|
10.06.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
10.06
10:00
BSK 1925
Lokomotiva
2
4
|
10.06.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
10.06
17:00
Prva Iskra
DIF
2
1
|
10.06.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.06
LeŔtane
Borac (O)
3
0
|
10.06.2023 | 3 : 0 |
10.06
17:00
Dunavac
Zvezdara
2
8
|
10.06.2023 17:00 | 2 : 8 |
|
||||||
10.06
13:00
Beograd 1929
BoleÄ
3
4
|
10.06.2023 13:00 | 3 : 4 |
|
10.06
10:00
GFK Sloboda
BuduÄnost
9
0
|
10.06.2023 10:00 | 9 : 0 |
10.06
12:30
Rad
Sloga
0
2
|
10.06.2023 12:30 | 0 : 2 |
|
10.06
10:00
Tempo
SinÄeliÄ 2012
0
0
|
10.06.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
10.06
09:00
Savacium
Sunrise Å abac
0
1
|
10.06.2023 09:00 | 0 : 1 |
10.06
11:00
Jedinstvo Putevi
Lazarica
11
0
|
10.06.2023 11:00 | 11 : 0 |
|
||||||
10.06
10:00
Polimlje
Crnokosa
3
0
|
10.06.2023 10:00 | 3 : 0 |
10.06
10:00
VraniÄ
DIF
1
4
|
10.06.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
10.06
11:00
Rabona 2020
Milano Stars
3
0
|
10.06.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
10.06
00:00
Arsenal
Partizan 1953
10
50
|
10.06.2023 00:00 | 10 : 50 |
|